kdo je ta holka za foťákem?

Jmenuji se Lenka Vaníčková.

Jsem Pražačka z Jeseníků, se kterou se můžeš potkat kdekoliv jen chceš! Miluji cestování a toulání přírodou. Ráda budu i u tvých zážitků, které spolu můžeme zachytit pro další dny.

Proč bych tě měla fotit já?

Mít focení jako svou profesi je pro mě neuvěřitelná čest, vždyť mi přeci dáváš úplnou kontrolu nad obrazovým vyprávěním životních okamžiků. Tvůj příběh nechci formovat do něčeho falešného, jen abych se vlezla do standardní šablony, ale doufám, že jej vytvořím upřímný a takový, jaký doopravdy je.

Pro mě je moje role mnohem víc než pořízení pěkných snímků páru někde v anonymním prostředí. Budu tady, pokud se rozhodneš vylézt na Sněžník v době, kdy vychází slunce, jen pro ten pocit, že jsi to dokázal a že to tam máš rád. Podám ruku a nejspíše budu s tebou funět a popadat dech. Budu tady, pokud se vydáš koupat do ledového jezera a pravděpodobně budu dokonce první a poslední ve vodě. Jsem zde, abych zachytila krásu momentů, kdy jsi šťastný. Záleží mi na tobě! Fotografie by totiž měla vyvolat skutečné vzpomínky.

Chceš krásné snímky, které odrážejí, kdo jste jako pár.

01

02

Nejsi zvyklý být před foťákem.

Chceš skutečné emoce a vzpomínky, ne divné krkolomné pózy.

03

více faktů o mně

Můžeš mě najít...

Toulat se městem nebo přírodou. Miluji cestování a objevování (pro mne) neznámých míst. V srdci mám výlety a vodáctví. Jsem holka z Jeseníků, co žije v Praze a občas v Litomyšli.

Užívám si...

Každý okamžik života. Někdy je třeba se ale zastavit. Řekni mi, kdys naposledy seděl se sklenicí vína a jen relaxoval?

Moje baterky nabíjí...

Káva a slunce! Jen nesmí být moc teplo. Relaxuji při sledování oblíbených filmů a pořadů, jako jsou třeba Marvelovky, Hry o Trůny, Příběh služebnice, You. A je jedno, jestli je to doma u televize nebo při návštěvě kina. V posteli si ráda otevřu knížku a jen tak čtu.

Přátelé nechápou..

Mé vzdělání. Dělala jsem střední pedagogickou školu a "učitelská" povaha ve mně nejspíše dosti zakořenila. Bakalářský titul mám z Multimediálních technik (z ústavu Fyziky) a můj Magisterský obor je Arts management (ale na ústavu Ekonomie).

Kromě focení pracuji jako...

Filmová skriptka, produkční a spravuji sociální sítě - teď třeba pro Fujifilm CZ.Vedu kroužek mladých fotografů v DDM.

Tak co? Uvidíme se?

Zavři oči, zhluboka se nadechni a představ si svoje vysněné focení. Chceš mě mít u toho? Pojďme se sejít a třeba budeme na stejné vlně!

kontakt

error: Kopírování zakázáno.