Jsem holka s láskou k dobrodružství. Miluji toulání přírodou a objevování (pro mne) neznámých míst. Zároveň mě také velmi baví vodáctví, což mi umožňuje spojit se s přírodou a zažívat adrenalinové zážitky. Volné chvilky využívám k procházkám se psem.

Narodila jsem se v Jeseníkách, nyní žiji v Praze a velice často navštěvuji Litomyšl. Vedle fotografie se příležitostně věnuji i práci filmové skriptky a produkční. Zároveň spravuji sociální sítě pro Fujifilm CZ. V minulosti jsem vedla kroužek mladých fotografů v DDM a byla to pro mě úžasná zkušenost. Sledovat, jak mladí lidé hledají svůj vlastní styl a způsob vyjádření prostřednictvím fotografie, mě velmi inspiruje.

Proč bych tě měla fotit já?

Mít focení jako svou profesi je pro mě neuvěřitelná čest, vždyť mi přeci dáváš úplnou kontrolu nad obrazovým vyprávěním životních okamžiků. Tvůj příběh nechci formovat do něčeho falešného, jen abych se vlezla do standardní šablony, ale doufám, že jej vytvořím upřímný a takový, jaký doopravdy je.

Pro mě je moje role mnohem víc než pořízení pěkných snímků páru někde v anonymním prostředí. Budu tady, pokud se rozhodneš vylézt na Sněžník v době, kdy vychází slunce, jen pro ten pocit, že jsi to dokázal a že to tam máš rád. Podám ruku a nejspíše budu s tebou funět a popadat dech. Budu tady, pokud se vydáš koupat do ledového jezera a pravděpodobně budu dokonce první a poslední ve vodě. Jsem zde, abych zachytila krásu momentů, kdy jsi šťastný. Záleží mi na tobě! Fotografie by totiž měla vyvolat skutečné vzpomínky.

Ráda budu i u tvých zážitků, které spolu můžeme zachytit pro další dny.

Užívám si:

Více faktů a zajímavostí o mně

oblíbené jídlo:

Každý okamžik života. Někdy je třeba se ale zastavit.

Lasagne a sushi

moje baterky nabíjí:

svatby jsem začala fotit:

Káva a slunce! Jen nesmí být moc teplo.

v 22 letech

moje vzdělání:

oblíbené roční období:

Střední mám pedagogickou školu, Bakalářský titul jsem získala z Multimediálních technik a můj Magisterský obor je Arts management.

podzim

oblíbený koníček:

oblíbené filmy a seriály:

Turistika, vodáctví

Marvelovky, Hry o Trůny, Příběh služebnice, You

Předsvatební focení Lom Nepomyšl, Foto lenka vaníčková

A teď je čas abych poznala já tebe!

Zavři oči, zhluboka se nadechni a představ si svoje vysněné focení. Chceš mě mít u toho?

spojme se!

error: Kopírování zakázáno.