fotokoutek na ples, fotokoutek na svatbu, praha, Litomyšl

fotokoutek

malý mobilní ateliér

Fotokoutek je v mém případě "malý mobilní ateliér" (o rozměrech alespoň 4x4m), který postavím s kolegy přímo na místě tvojí akce. Součástí fotokoutku je pozadí, světelná technika, tématické rekvizity, fotoaparát, počítač s tiskárnou pro profesionální tisk fotek, fotografové a skvělá nálada, která všechny bude provázet po celou dobu.

Je možné jej objednat s tiskem fotografií i bez tisku, jak na vnitřní akci, tak klidně na venkovní.

Fotokoutek bez tisku, s fotkami
jen online

Fotokoutek s tiskem fotografií ihned na místě o rozměru 10x15 cm
a nebo 20x30 cm

Fotokoutek na svatbu, rodinnou oslavu

Fotokoutek na maturitní ples a jakýkoliv jiný event

Na výběr máš hned
z několika POZADÍ.

Klasikou je jednobarevné pozadí (bílé, champagne, žluté, červené, modré, růžové, hnědé, šedé a černé), které lze doplnit o třásnění, balónky či jiné doplňky v mnoha barvách a provedeních. Mimo to u mne najdeš i potištené vinylové pozadí, které se hodí nejen na vnitřní, ale i venkovní prostory.

Za příplatek mohu nabídnout vytvoření jakéhokoliv jiného pozadí na míru.

Samozřejmostí je možnost přidat grafiku na fotografie.

K dispozici je hromada REKVIZIT.

Fotokoutek je zábavným doplňkem akce a tak beru jako samozřejmost to, že si lidé z něj odnesou úsměvné a originální fotografie. Mám k dispozici několik sad rekvizit, mezi kterými si můžete vybírat. Vždy jsou k dispozici paruky, klobouky, čepice, různé brýle, papírové úsměvy. Chybět nesmí ani vlastní cedulky s nápisy - tzv. bubliny. A k tomu ráda zhotovím rekvizity na míru přímo pro tvoji akci.

Potkáme se?

Chci fotokoutek na akci!

Paráda! Napiš mi a domluvíme se. Vybere si pozadí a rozhodni se jestli chceš, aby se na akci tisknuly fotky rovnou nebo ne a zbytek je na mém týmu!

kontakt

error: Kopírování zakázáno.