Svatební den

Zachycuji okamžiky tak, jak se přirozeně odehrávají před mým objektivem. Nejsem režisér filmu, abych vyháněla družičky z příprav nevěsty jen kvůli malému prostoru nebo abych ženicha nechala 10x se oblékat. Mým úkolem je postarat se o to, aby ses před fotoaparátem cítil dobře, užil si všechny momenty a abych proměnila věčné vzpomínky v hmatatelné umělecké dílo. Pokud opravdu nemusím, tak nepoužívám blesk a vše nechávám jen na přírodním světle.

autentické, přirozené
a do teplých tónů laděné svatební fotografie

Zavři oči a představ si svůj svatební den.

Co od něj očekáváš? Vidíš se na horách, v lese nebo ve městě? A třeba ti to je i jedno, ale záleží ti na lidech, kteří budou s tebou. Pokud chceš den plný lásky a obřad pro tebe není jen o podepsání dokumentů, ale o hlubokém spojení, tak čekám, až mi napíšeš.

kontaktuj mě

Jak to u mě probíhá?

Svatba

Předání fotek

Předsvatební schůzka

Poptávka

Popovídáme si o představách, tužbách a vybereme svatební balíček. Poradím, s čímkoliv budeš chtít, a hlavně se poznáme. V případě, že si budeme rozumět, podepíšeme smlouvu a uhradíš rezervaci. Poté je termín tvůj!

Do pár dní od svatby ti pošlu prvních pár fotografií a fakturu na doplatek. Kompletní online galerii dostaneš nejpozději do 17 pracovních dní ode dne svatby. Na podzim si předáme ještě i krásný foto box.

Začni vyplněním kontaktního formuláře a já se do 24 hodin ozvu s odpovědí na tvé otázky a dotazníkem. Připravím smlouvu k revizi a případnému online podepsání.

Je tu vysněný den. Na svatbu přijedu kamkoliv a kdykoliv, nafotím ji a s plnými kartami odjíždím zase domů.

První tanec Svatba Náš Mlýn, fotografka lenka Vaníčková

Exclusive

Budu vyprávět svatební příběh od A do Z - od ranních příprav do pozdních hodin na tanečním parketu.

zjistit dostupnost a cenu

Nejoblíbenější

StandarD

Od ranních příprav až do prvního tance nebo se uvidíme až od obřadu do noci? Pokrytí nejdůležitějších částí svatebního dne.

kontaktuj mě

basic

Chystáš malou svatbu nebo jen prostě chceš mít zachyceno jen tvé ano, polibek, skupiny a párové portréty s tvou drahou polovičkou. Pouze ve všední dny a mimo špičku.

poptat termín a ceník

zásnuby v litomyšli

DESTINAČNÍ SVATBY

zásnuby

předsvatební focení

Oslavte svou lásku na zahraničním místě kdekoliv po světě a vezměte mě s sebou. Spousta párů si objedná fotografa v místě svatby, ale to často přináší nevýhody, jako je jazyková bariéra, nemožnost seznámit se s fotografem osobně před svatbou.

Nejlepší možností, jak se vzájemně poznat, je předsvatební focení. Když se pak uvidíme v den svatby, už se budeš cítit skvěle a bude to bez ostychu. A k tomu budeš mít nádherné fotky z doby, kdy jste ještě byli snoubenci.

Chceš svoji lásku požádat o ruku a mít moment navždy zaznamenaný? Tak jo, vymyslíme plán a půjdeme tvé přání uskutečnit. To budeš koukat, jak tvá polovička bude pořádně překvapená a šťastná.

3 500,- Kč

2 000,- Kč

Milá slova klientů

svatba je o tobě a tvé druhé polovičce!

Svou lásku můžete oslavit, kdekoliv a s kýmkoliv.
Udělejte si to po svém!

spojme se

error: Kopírování zakázáno.