fotograf na maturitní ples

Dlouho očekávaný maturitní ročník je tady, což znamená že je čas začít plánovat ten "nejvýznamnější" večer ve středoškolském životě. Mezi výběrem šatů, hudbou a programem byste však neměli zapomenout na jednu klíčovou věc – fotografa!

01

Fotky z celého plesu

02

Tvůj brácha se nenašel ani na jedné fotce z maturitního večera? Se mnou se ti tohle nestane! Zachytím nástup, šerpování, tanec s rodiči, půlnoční překvapení, skupinové fotky, odšerpování. Můžeš se těšit i na spoustu skvělých momentek. Dorazím včas před začátkem plesu a odjíždím až po půlnoci.

Chceš i fotokoutek?

Kromě reportážních snímků maturitního večera mohu zařídit také fotokoutek. Tato možnost umožní tvým spolužákům a hostům pořídit si originální snímky. Dovezu různé rekvizity a pozadí, které dodají fotkám unikátní charakter. Tyto fotografie pak mohou být okamžitě vytištěny na kvalitní fototiskárně nebo sdíleny online s ostatními.

03

Online galerie do 14 dní

Fotografie už se dneska neposílají přes staré Rajče nebo Zoneramu, nýbrž v moderní online galerii s přímou možností sdílet fotky třeba na sociální sítě. K tomu do třídy dostanete i Flash disk v krásné krabičce jako vzpomínku. Fotek bude opravdu hromada a budeš je u sebe mít do 14 dnů.

Focení maturitního plesu

Jaká je teda cena a co všechno zahrnuje?

Individuální přístup a konzultace

Focení maturitního plesu od začátku po půlnoční překvapení

Fotografie ze všech důležitých okamžiků a spousta momentek

250 + upravených fotografií v plné kvalitě (většinou ale daleko větší hromada)

Online galerie do 14 dnů s roční platností

Flash disk jako památka a záloha

Možnost fotokoutku s okamžitým tiskem
Možnost zařízení i druhého fotografa a kameramana

Zarezervovat termín

Cena od:

300,- Kč /maturant

error: Kopírování zakázáno.