Vánoční období je plné magie, rodinného spojení a lásky. Je to čas, kdy se rádi obklopujeme blízkými lidmi a tvoříme společné vzpomínky. A co by mohlo být lepšího než si tyto chvíle zaznamenat na profesionálních fotografiích?

Jsem rodinná fotografka s vášní pro zachycení těchto kouzelných okamžiků a ráda ti představím možnost vánočního focení v ateliéru v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Ústí nad Orlicí, či v pohodlí u tebe doma.

Focení semnou nemá koncept jako "mini focení", ale nabízím standardní délku zhruba 40 minut. Tento časový rámec umožní všem členům rodiny, od dětí po dospělé, pohodlně se zapojit a uvolnit.

Vánoční Focení
v daylight Ateliéru

Mám pro vás připravené nádherné ateliéry pro vánoční focení ve městech: Praha (Factory photo studio & Light studio), Hradec Králové (Studio Strojírna), Pardubice (Studio22), Ústí nad orlicí.

Rozumím tomu, že pro mnohé z vás je domov místem, kde se cítíte nejvíce pohodlně a autenticky. Proto jsem se rozhodla nabídnout možnost vánočního focení přímo v prostředí tvého domova. Tato možnost vám umožní zachytit vánoční atmosféru tam, kde prožíváte svátky nejvíce intenzivně.

Vánoční lifestyle Focení u tebe doma

Focení u vás doma je jedinečným způsobem, jak zachytit vánoční vzpomínky, které budou plné osobnosti a autentičnosti. Je to také skvělá příležitost k tomu, aby se celá rodina sešlA.

máš zájem o vánoční focení?

Napiš mi nebo zavolej a domluvíme termíny. Vánoce fotíme od října do prosince, takže určitě najdeme vhodné datum. Doba dodání fotografií je cca 14 pracovních dnů. Zároveň je možné domluvit i vizážistku.

kontakt

error: Kopírování zakázáno.