Nejlepší dárek pro tvého muže?

Boudoir

Fotografie

dostaň ženicha na kolena pomocí svůdných fotografií.

Chceš prožít nezapomenutelný zážitek plný elegance, sebevědomí a krásy? Zaujmout svého ženicha nebo prostě jen vyjádřit svoji jedinečnou přitažlivost? Pak je boudoir fotografie tou pravou volbou pro tebe! Tyto intimní snímky tě nejenom okouzlí, ale zanechají i nezapomenutelné vzpomínky na tvou jedinečnou podmanivost.

Boudoir fotografie - to je zhmotnění smyslnosti a elegance.

Je důležité vybrat si oblečení, ve kterém se cítíš co nejkomfortněji. Zvol si jemné krajkové body, košilky nebo babydolly šaty pro elegantní a smyslný vzhled. Přiléhavé šaty, korzety nebo podvazkové pásy mohou zase vytvořit působivý a sexy vzhled. Pro odvážnější styl můžeš zkusit mužský look s košilemi, vestami nebo žaketkami. Nezapomeň na doplňky, jako jsou šperky, podvazky, šátky a vysoké podpatky.Doporučuji také využít služeb profesionálního make-upu a úpravy vlasů. Osvědčené MUAH ti ráda pošlu.

co so vzít na sebe?

Kdy by měl ženich dostat budoárové fotografie?

Existuje několik možností, jak svému nastávajícímu manželovi předat jeho dárek a je důležité zvážit, která z nich bude nejvhodnější. První možností je strávit chvíli o samotě se svým ženichem v noci před velkým dnem. To vám umožní být spolu a předat mu knihu, aniž byste museli riskovat její poškození nebo ztrátu během svatebního shonu. Další možností je předat dárek ráno před obřadem. Během hektického svatebního dne si možná nebudete mít čas jen pro sebe, ale můžete nechat knihu doručit kamarádem a přimět ho tak, aby se červenal. Třetí možností je předat dárek na svatební noci, kdy svatební hostina skončí a vy budete mít ideální okamžik k prezentaci svých nádherných obrázků.

jdeme do toho?

Focení samotné bude trvat přibližně hodinu. Pomůžu ti s pózováním a zajistím, abys vynikla na každém snímku. Většinou snímky fotíme pár týdnů před svatbou, ale některé nevěsty si udělají prostor i zpětně ve svatební ráno. Zanech své stopy ve formě smyslných a elegantních fotografií, které tě budou inspirovat a připomínat ti, jaká jsi nádherná žena.

error: Kopírování zakázáno.