mezigenerační focení velké rodiny litomyšl - fotograf litomyšl

Může to znít trochu jako klišé, ale mám pocit, že se svět otáčí stále rychleji. Uprostřed toho všeho pobíhání si však nemohu nevzpomenout na své dětství. Víc než na cokoli jiného si pamatuji na spojení, rozhovory a chvíle strávené s blízkými. Když se podívám zpět na fotky ze školních a rodinných akcí, vybaví se mi všechny milníky a krásné okamžiky, které vedly k tomu, kde jsem dnes. A proto nezapomínej ani ty na zaznamenávání rodiny. Za několik let budeš vděčný, že ses rozhodl pro velké rodinné focení. Stojí to za námahu a garantuji ti, že si zamiluješ každou minutu setkání před objektivem.

mezigenerační focení Praha
mezigenerační focení litomyšl - fotograf litomyšl

Dej dohromady rodinu!

Kdy jsi naposledy viděl celou rodinu dohromady? Myslím opravdu celou rodinu. Vím, že to může být trochu složité, ale stojí to za to. Můžeme toto mezigenerační focení udělat přímo v Litomyšli, v Praze nebo za tebou i klidně někam přijedu.

mezigenerační focení Praha

Užijete si společné chvíle.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se na focení cítit uvolněně, je vnímat to jako rodinný výlet. Zaměříme se na zábavu a společné vzpomínky. Zachytím formální rodinné portréty s rodiči, ale také i upřímné momenty.

mezigenerační focení litomyšl - fotograf litomyšl
mezigenerační focení Praha

Zahrneme všechny možnosti.

Je to skvělá příležitost nafotit portréty pro každou rodinnou jednotku zvlášť – od portrétů sourozenců, sestřenic nebo párů! Získáš opravdu maximum.

Potěšíme tvoji duši.

Rodinné focení semnou může být i trošku terapie a potěcha pro duši. Navzájem se můžete pochválit a říct si, co si na druhém nejvíce ceníte. Schválně, co s mamkou udělá, když ji řekneš, že ji máš rád?

mezigenerační focení Praha

Vytvoříme vzpomínky.

Moje vzpomínky z dětství jsou někdy trochu rozmazané, ale jakmile vytáhnu staré fotky, detaily se vrátí. Pokud máš děti, bude pro ně v budoucnu dost znamenat, že jsi pořídil a uložil tyto snímky. A protože budeš investovat do profesionální fotografky, kvalita časem nezmizí.

mezigenerační focení Šumperk
mezigenerační focení litomyšl - fotograf litomyšl
rodinný fotograf litomyšl
mezigenerační focení litomyšl - fotograf litomyšl

Zachytíme milníky.

Je neuvěřitelné, kolik se toho může změnit za pár let. Měj zachycenou každou životní etapu: přes miminko, batole, pubertu až dospělost. Mezigenerační focení je skvělým způsobem, jak shrnout, jak se rodinné vztahy rok od roku rozrůstají a mění.

fotografka litomyšl

Najdeme společné znaky.

A další z věcí, kterou na těchto velkých rodinných focení miluji, je to jak jde vidět, že se sourozenci na sebe podobají nebo jak mají stejné vlastnosti s dědou. Jedná se o zábavný způsob, jak oslavit společnou jedinečnost rodiny, zvláště pokud se fotografie fotí důsledně v průběhu času.

mezigenerační focení Šumperk

Jsi připraven na rodinnou sešlost?

Ať už plánuješ rodinnou akci nebo chceš dát tvé blízké dohromady jen kvůli "jednomu" velkému snímku, určitě se to vyplatí a všichni budou moc rádi (někteří třeba až za pár let). Budu nadšená, když se na mě obrátíš a vymyslíme termín. Prioritně jsem rodinná fotografka v Litomyšli a v Praze (Dolních Počernicích), ale dojedu za tebou úplně kamkoliv.

pojďme rodinné focení naplánovat!

error: Kopírování zakázáno.