Styling

CO si připravit na focení

Nejvíce se mě klienti ptají, co si mají vzít na sebe. Žádný problém, pomůžu ti se stylingem. Harmonické outfity jistě nejsou to nejdůležitější, ale jsou dobrým předpokladem pro krásné snímky.

A je to jednoduché:
Pokud jste rodina, začněte s výběrem oblečení nejprve u matky. Ona si vybere outfit, zbytek rodiny se "přizpůsobí".

tipy

takhle ne

Vyber si oblečení, ve kterém se budeš cítit dobře. Protože pokud to tak nebude, ukáže se to. Oblečení by mělo lichotit postavě a ladit ke zbytku rodiny - není třeba, abyste měli všichni stejnou barvu, spíše volte barvy, které se vzájemně doplňují.

Oblékej se ve vrstvách podle potřeby a počasí. Na podzim může být pocitově velká zima, takže klidně přemýšlej o začlenění čepiček a palčáků. A prosím mysli na boty, které jsou na fotkách taky vidět!

Snaž se držet dál od výrazných barev, jako je červená, neonových barev a nenos příliš mnoho bílé nebo příliš mnoho černé.

Vyhni se oblečení s velkými logy, nápisy nebo znaky. A stejně tak dej ruce pryč od příliš mnoha vzorů - nekombinuj kolečka a čtverečky.

Zvláště důležité!

Začni se stylingem včas a ne na poslední chvíli. Nejlépe uděláš, když položíš všechno oblečení na zem, a uvidíš, jak do sebe všechno zapadá. Před focením si raději oblečení znovu vyzkoušej a klidně mi jej na sobě pošli vyfocené. Ráda poradím!

error: Kopírování zakázáno.