Proč absolvovat

Předsvatební focení je nejlepší způsob, jak se seznámit a ujasnit si představy, jak pracuje vybraný svatební fotograf. Zároveň parádní příležitost pro zkoušku účesu a make-upu. Bez ohledu na to, zda je focení součást balíčku nebo doplňkovou možností, je to možnost, která stojí za to stojí a může výrazně ovlivnit, jak hladce proběhne váš svatební den a jak budete spokojeni nejen s dnem, ale i s výsledkem.

důvod

pomáhá zmírnit pocity trapnosti

01

"Neumím se fotit a nesnáším, když se fotím." To je snad nejčastější věc, kterou slyším od párů během své první konzultace. Co kdybych ti řekla, že mám řešení? Předsvatební focení! To ti umožní cítit se pohodlně a poskytne představu o tom, jak co funguje a co můžeš v den svatby očekávat. Navíc se už budeme znát, budu vědět, jak tě rychleji uvolnit a ty se díky tomu nebudeš extrémně hlídat a stydět. Dám ti rady a věř mi, že tvou mysl úplně odvedu od svého fotoaparátu.

.

důvod

pomáhá se navzájem poznat

02

Využij šanci se navzájem poznat. Například na svých předsvatebních foceních si ráda dám nějaké jídlo a možná i nějaké pití, udělám si čas na pokec a skutečně poznám svůj pár na osobnější úrovni. Ráda vyrazím na tvé oblíbené místo. Najdeme si společnou řeč a než se naděješ, budeme se nakonec cítit jako dobří přátelé.

důvod

budeš mít krásné fotky

03

Tohle je téměř samozřejmé. Fotografie můžeš použít na nástěnku, nebo na svatební oznámení. Seznam pokračuje donekonečna!

Hledáš tip na dárek pro maminku nebo tatínka? Proč ne krásný obraz tebe a tvé polovičky v lomu? Garantuji ti, že je to potěší.

.

důvod

zachytíme důležité období života

04

Svatební den je obrovská událost. Upřímně, jedna z největších ve vašem životě. Ale kolik trvá hodin? 10-14? Možná trochu více, možná trochu méně? Proč tedy zanedbáváš předchozích 12-18 měsíců? Nepřehlížej období zasnoubení a nesoustřeď se pouze na velké finále! Soustřeď se na obojí! Vždyť jsou to přece měsíce, kdy plánuješ svůj další rodinný život.

error: Kopírování zakázáno.